נגה בן אילוז נבחרה לתפקיד מנהלת תחום על-יסודי בעפולה
קרדיט צילום: אלבום פרטי.

אשת החינוך מעפולה נגה בן אילוז זכתה במכרז לניהול תחום העל-יסודי במערכת החינוך העירונית.

מיד עם בחירתו לראשות העיר לפני כתשעה חודשים הצהיר ראש  העיר אבי אלקבץ כי יחזיר את תחום החינוך לעמוד בראש סדר העדיפויות העירוני ולצד השקעות גדולות בתכניות חינוכיות בבתי הספר השונים ובגני הילדים כמו גם בבינוי מוסדות חינוך חדשים הכוללים 18 גנים חדשים, הוספת שלוש אגפים חדשים בבתי ספר וקידום של בניית שלושה בתי ספר, הוא מינה שדרה ניהולית חדשה הכוללת ראש מינהל חינוך חדש טינה ולדמן, מנהלת תחום יסודי גלית דגן ומנהלת גני ילדים אורטל ביטון שמונו לפני מספר חודשים והשבוע מונתה גם מנהלת חדשה לתחום החינוך העל-יסודי הכולל בין היתר גיבוש מדיניות העל יסודי ברשות, ניהול תהליך הרישום לבתי הספר העל יסודיים, תכנון הפעילות השנתית וקידום המענה פדגוגי והחברתי במערך. בנוסף כולל התפקיד את ניהול מערך בתי הספר העל יסודיים ברשות ומערך עובדי ההוראה שמועסקים על ידי הרשות.

כידוע, בשש השנים האחרונות איישה את התפקיד רונית אברך שסיימה לאחרונה את תפקידה. במכרז שהתקיים השבוע נבחרה, כאמור, נגה בן אילוז, אשת חינוך שביצעה מגוון תפקידי הוראה, ריכוז וניהול בתחום החינוך העל יסודי. בין תפקידיה הקודמים הייתה בן אילוז סגנית מנהל תיכון יהודה ורכזת שותפויות ולאחר מכן שימשה כמנהלת פדגוגית בתכנית ארצית שמטרתה שילוב אנשי היי-טק כתומכי הוראה בכיתות 5 יחידות מתמטיקה פיזיקה ואנגלית. כחלק מהתפקיד בנתה בן אילוז את מערך ההכשרה וההדרכה מול מכללות שונות בארץ, שבחלקו שילב מערך מתוקשב תומך הדרכה, וכן הייתה אחראית על תחום ההערכה והמדידה של התכנית, בליווי 'קרן טראמפ' לעידוד המצוינות המדעית מתמטית.

ראש מינהל החינוך טינה ולדמן אמרה: "מינהל החינוך שם לו למטרה לתת מענה הוליסטי לכל אחת משכבות הגיל, שינה את המבנה הארגוני ומינה מנהלי מחלקה לכל אחת מהן שתעבודנה יחד ובשיתוף עם ראש מינהל החינוך, להובלת היעדים שהצגנו לפנינו לשנים הקרובות".

נגה בן אילוז נבחרה לתפקיד מנהלת תחום על-יסודי בעפולה
קרדיט צילום: אלבום פרטי.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here