קרדיט: דוברת כללית מחוז צפון

 

כללית ממשיכה להוביל ולהרחיב את שירותי הרפואה למען מטופליה וחנכה מרפאת ילדים במרפאת כללית רובע יזרעאל בעפולה.

שירותי רפואת הילדים יינתנו על ידי צוות רופאים משולב עם מחלקות הילדים בבית חולים העמק בראשות ד"ר רושדי שיבלי, מומחה ברפואת הילדים, בן 36, נשוי ואב ל 2 בנות.

ד"ר שיבלי מומחה ברפואת ילדים  שאת ההתמחות ברפואת הילדים ביצע במרכז רפואי העמק במחלקת ילדים ב' ובשנים האחרונות עבר במרכז לבריאות הילד בעפולה. ד"ר שיבלי בעל ניסיון רב גם בתחום רפואה דחופה בילדים  וממשיך לעבוד במחלקה רפואה דחופה ילדים בעמק. בנוסף לעבודתו במרפאה ילדים ובמחלקה רפואה דחופה ילדים בעמק, ד"ר שיבלי מורה קליני בפקולטה לרפואה, בר אילן, צפת".

על הסיעוד מופקדת, מישל פרידמן. מישל, בת 39, נשואה ואם ל – 3 ילדים,

מישל בוגרת בית הספר לסיעוד ע"ש שרמן במרכז רפואי העמק ובתום הסמכתה החלה לעבוד במחלקת היולדות ובהמשך עברה קורסי הדרכה קלינית והכשרה על בסיסית בסוכרת ומונתה למדריכה קלינית של סטודנטים לסיעוד.

במרפאה מתקיים שיתוף פעולה ייחודי עם מחלקת ילדים א' הנותן מענה רפואי תוך רתימת מיטב המומחים של מרכז רפואי העמק לטובת מתן שירות רפואי איכותי לילדי עפולה.

"השקענו מחשבה רבה בהתאמת השירות לצרכים של הילדים. שיתוף הפעולה רותם את כל היכולות הרפואיות והמקצועיות של כללית ומומחי העמק לטובת בריאות הילדים. המטופלים שלנו נהנים מכל השירותים הרפואיים במקום אחד. קבלת הטיפול ניתן קרוב לבית וחוסך ביקורים מיותרים לחדר המיון" מסבירה ד"ר גיטה סני, מנהלת מינהלת העמקים.

לדברי ד"ר אבישי להד, מנהל מחלקת ילדים א' במרכז רפואי העמק "שיתוף הפעולה הייחודי ועבודת הרופאים תקנה לצוותים היכרות טובה ומעמיקה עם המטופלים ותאפשר ייעוץ בין עמיתים. המומחים והמתמחים נחשפים לעבודה במרפאה והניסיון שהם צוברים תורם לידע ומקצועיות שלהם כרופאים. העבודה המשותפת עם העמק ימנע מיונים ואשפוזים מיותרים".

"כשרופאים מבית החולים עובדים גם בקהילה, נוצר רצף טיפולי שבו הרופא שראה אותך במרפאה בקהילה יראה אותך אחר כך גם בבית החולים, כך ש

קרדיט: דוברת כללית מחוז צפון

זה בהחלט משפר את השירות. מחוז צפון עובד בשיתוף פעולה מלא עם מרכז רפואי העמק והרבה מומחים של העמק עובדים במרפאות בקהילה והמטופלים שלנו נהנים מרפואה איכותית ומקצועית" סיכם ד"ר דיין, מנהל כללית מחוז צפון.

 

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here