מארזים לראש השנה
Credit: Pixabay.com

מי שרוצה לקדם קבוצה שהוא אחראי עליה או חלק מכזו, יכול לעשות את זה באמצעות סדנת גיבוש. לא משנה אם זו קבוצה ממקום העבודה, קבוצה משפחתית או כמה חברים שרוצים לחזק את הקשר ביניהם, אין כמו סדנאות גיבוש בשביל להשיג את המטרה שרוצים להשיג. למה? כי סדנאות גיבוש דורשות עבודת צוות וזו הזדמנות להכיר טוב יותר האחד את השני. יש מגוון רחב של סדנאות כאלו כמו סדנת בישול או אפיה, סדנת יצירה כזו או אחרת אבל אם אתם מחפשים גם ערך ולא רק פעילות, אין כמו "ציפור הנפש" בשביל לעשות את זה. שם תוכלו גם לתמוך ביוצרים שמתמודדים עם קשיים שונים וגם לצאת עם יידע וחוויה.

מארזים לראש השנה

ראש השנה הוא חג מיוחד, חג של התחדשות והתחלות. זהו חג שמסמל גם את תחילתה של תקופת חגים והוא בטח לא יכול לעבור בלי מתנות לחברים, קרובי משפחה, ואם יש לכם עסק אז לעובדים, ספקים ונותני שירות שונים. רעיונות של מארזים לראש השנה לא חסר וכל מה שצריך זה קצת דמיון, יצירתיות ורצון לתת. יש מארזים של ספל וכרית חימום, יש מארזים של סבון משמן זית, של צידנית אישית, יינות וליקרים, שוקולדים ופרלינים ומה לא… מה שבטוח הוא שבצד השני יהיה מי שישמח לקבל מארז כזה.

מארזים לפסח

גם פסח הוא אחד החגים הפופולאריים יותר, חג שאין מי שלא חוגג אותו ברמה כזו או אחרת וגם הוא צריך להיות עם מארזים ועם מתנות לאחרים. אילו מארזים לפסח אפשר לתת? יש מגוון רחב של מארזים לפסח. יש מארזים של שמיכות פליז ופינוקים אחרים, יש מארזים של כלים שיכולים מאוד להתאים דווקא לפסח מכיוון שאנשים מחפשים כלים כשרים לפסח וזה יכול לתת להם פתרון גם אם חלקי, יש צידניות אוכל אישיות, יש שקיות אפיקומן ומארזים רבים אחרים.

אם אתם כבר מחפשים מארזים, בין אם אלו מארזים לפסח, לראש השנה או לכל חג או אירוע אחר, אתם יכולים להכניס במתנה גם עשייה טובה. מה זה אומר? זה אומר שאתם יכולים לרכוש מ"ציפור הנפש" – עמותה שמעסיקה בין השאר אמנים בעלי צרכים מיוחדים שמקבלים בה את ההכרה שהם רוצים, את האהבה ואת העיסוק שמעביר להם את היום יום.

רוצים לדעת יותר? לברר על המארזים שמוצעים שם? אתם מוזמנים לחייג למספר 04-8699862 ולקבל את כל המידע שאתם צריכים!

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here