סופר סאן עפולה
קרדיט: אלון פורת אקסיומה

לא מעט צרכנים ברשתות חשמל גדולות, חווים חוויה לא חיובית בתהליך הרכישה של מוצרים. לא מעט צרכנים מתלוננים על תקלות במוצרים אשר הם רכשו, אשר לא מקבלות את המענה הראוי מהסניף שבו רכשו את המוצר או מהרשת עצמה או לחילופין, תקלה במוצר אשר לא תוקנה באופן ראוי. כמו כן, צרכנים רבים מתלוננים על שירות לא הוגן אשר קיבלו בתהליך רכישת המוצר, בהתכחשות של הספק לאחראיות אשר הם קיבלו על המוצר כאשר התגלה להם פגם כלשהו במוצר ועוד ומחירים לא הוגנים על מוצרים. אדם אשר זקוק למוצר חשמלי כלשהו, לא פעם, לא ממהר לרכוש אותו וזאת בשל העובדה שהוא לא באמת יודע היכן כדאי לו לרכוש את המוצר אשר הוא זקוק לו.

על מוצרי חשמל לא מתפשרים

אם אתה מחפש מוצר חשמלי כלשהו, אשר דורש השקעה כספית משמעותית, אתה בוודאי תוהה מהו המקום הנכון לפנות אליו לצורך בירור, חיפוש ורכישת המוצר אשר אתה זקוק לו. אין ספק שמדובר בתהייה אמיתית, אשר עולה כמעט בקרב כל אדם שמחפש מוצרים חשמליים לרכישה. בטרם פונים לרכוש מוצר חשמלי כלשהו, חשוב לברר היכן ניתן למצוא את החנות הטובה ביותר לרכישה. חנות מעין זו תביא לידיעתו של הרוכש את כלל המידע אודות המוצר עצמו, מחירו, תנאי הרכישה וההובלה שלו, אופן ההתקנה שלו ועוד. כמו כן, בחנות טובה באמת המוכר ימליץ לקונה על מותג שמתאים לצרכים שלו לא על מותג אשר עונה על האינטרסים שלו. אם מדובר במוצר אשר דורש התקנה, חשוב לוודא שהזמן שיש לחכות עבור שירותי ההתקנה הוא סביר. בנוסף לכך, חשוב לבדוק מהי המדיניות של החנות בנוגע לביטול עסקה, החזרת המוצר, מוצר שהתגלה בו פגם או מוצר שדורש תיקון.

סופר סאן עפולה
קרדיט: אלון פורת אקסיומה

צומת חשמל – אמינות, מקצועיות ומחירים הוגנים

אם אתם מחפשים את המקום הנכון לרכוש בו מוצרי חשמל, בהתאם לכל הפרמטרים שהוזכרו לעיל, צומת חשמל היא הרשת הטובה ביותר כיום לצורך רכישת מוצרי חשמל מכל סוג. מדובר על רשת המכילה בה 24 סוחרי חשמל מקומיים אשר מנהלים 40 חנויות חשמל. המטרה של הרשת היא לאגד את סוחרי החשמל המובילים תחת אותה קורת גג, בכדי להעניק ללקוח את כל מה שהוא צריך כאשר הוא מגיע לרכוש מוצרי חשמל: מחירים נוחים, תנאים מעולים,  שירות אישי ועוד. הרשת מתחייבת שבחנויות תחת חסותה כל צרכן יקבל את ההכוונה הנדרשת אודות המוצר אשר באמת יענה על הצרכים שלו וכן, יקבל על המוצר את האחראיות הרלוונטית ויקבל את היחס הטוב ביותר בכל מקרה של רצון לבטל עסקה מכל סיבה שהיא, מוצר אשר דורש תיקון, פגם במוצר ועוד.

צומת חשמל אינה בבעלותו של יבואן חשמל גדול, בניגוד לרשתות הגדולות. מדובר ללא ספק ביתרון מהותי. בעוד שבסניפים של הרשתות הגדולות מחויבים להמליץ לכל לקוח על מוצרים של היבואן, הרי שבסניפים של צומת חשמל, מכוונים את הלקוח לרכישת המוצר המתאים ביותר לצרכיו. בכדי לקבל מידע מהימן אודות מוצרים שונים של מותגים שונים ובכדי להחליט נכון אודות המוצר הרלוונטי, כדאי לבחור באחד הסניפים של צומת חשמל על פני הסניפים של הרשתות הגדולות והמוכרות.

סניפי רשת צומת חשמל, ידועים כמומלצים על ידי כל לקוח שרכש בהם מוצר כלשהו, הן בשל המחיר הזול של המוצרים והן בשל איכות השירות ואיכות המוצרים. לא מעט לקוחות מגיעים לסניפי הרשת, בשל המלצה של חבר, בן משפחה או מכר עליהם

מחפשים מוצר חשמלי בעפולה?

אם אתם מחפשים מוצר חשמלי בעפולה, כדאי מאוד שתכירו את "סופר סאן"-  סניף של צומת חשמל הממוקם בעפולה. סופר סאן היא חנות חשמל באווירה ביתית ונעימה בעלת אותו הצוות כבר למעלה מ-22 שנים. הלקוח אשר נכנס אל החנות מקבל את מלוא תשומת הלב של בעלי החנות קובי ויגאל. קובי ויגאל יעשו את כל מה שניתן בכדי להעניק ללקוח חווית קניה חיובית ולגרום לו לצאת מהחנות בדיוק עם המוצר אשר הוא מעוניין בו. מדובר על חנות בעלת ותק משמעותי מאוד בתחום. ניתן למצוא בחנות את המותגים המובילים ביותר ומגוון רחב של מוצרי חשמל. בעוד שחנויות חשמל אחרות הן חלק מרשתות גדולות, אשר לא פעם הלקוח איננו מוצא את עצמן בהן, הרי שבסופר סאן בעפולה, הלקוח הוא הדבר החשוב ביותר והמטרה של בעלי החנות היא לגרום לו להיות מרוצה בסופו של תהליך הרכישה הן מהמחיר הזול והן מאיכות המוצר . כמובן שצוות החנות עומד לרשות הלקוחות בכל מקרה של בעיה או תקלה כלשהי במכשיר ומתחייב להעניק להם את השירות הטוב ביותר.

צומת חשמל – סופר סאן

יהושע 28, עפולה – 04-6594005

פורסם ע"י אקסיומה 

 

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here