קרדיט: אלבום פרטי
קרדיט: אלבום פרטי

בחג החנוכה הקרוב ייצא לדרך בעפולה מיזם חדש ומרגש "אור לדור" המשלב בין בני הנוער לבני הגיל השלישי. במהלך ימי החג יבקרו כ-150 בני נוער בבתי האזרחים הותיקים, ידליקו איתם נרות, יחלקו סופגניות וישירו יחדיו את שירי החג.

"אור לדור", כך נקרא המיזם החדש והמרגש שמוביל חבר המועצה ומחזיק תיק הנוער לירז וזאן ביחד עם עיריית עפולה והעומד בראשה אבי אלקבץ, סגן ראש העיר שלמה מליחי, המשנה למנכ"ל אבי אלבאז ומנהל מחלקת הנוער חנן בן דוד. בפעילות ייקחו חלק בני הנוער החניכים בתנועות וארגוני הנוער הפועלים בעיר, בשיתוף עם עמותת 'דור לדור' ובמסגרתה צפויים להגיע במהלך ימי החנוכה מאות בני נוער תושבי העיר מלווים בהנהלת העיר והעומד בראשה, אבי אלקבץ, ובצוות של 'דור לדור' לכ-150 בתי אב מאוכלוסיית הגיל השלישי בניהם ניצולי שואה ועריריים, ידליקו איתם את נרות החג, ישירו שירים ואף יחלקו סופגניות.

המשנה למנכ"ל העירייה, שלוום אלבאז, האמון על נושא הנוער אמר: "מדובר ביוזמה חינוכית וערכית השמה לה כמטרה להאיר במהלך ימות החנוכה את בתיהם של האזרחים הוותיקים ביחד עם הנוער האיכותי שלנו". חבר המועצה ומחזיק תיק הנוער, לירז וזאן הוסיף: "אחת מהסיבות שנכנסתי לחיים הציבוריים היא היכולת להוציא לפועל פרויקטים מסוג זה. מחמם את הלב לראות את בני הנוער המדהימים שלנו מתגייסים באהבה ולוקחים חלק בתרומה לקהילה מסוג זה. התרומה והערך המוסף שמקבלים בני הנוער היא רבה וחשובה לא פחות מהנתינה לותיקי העיר או כפי שמכנה אותם ראש העיר, 'בכירי העיר'". עוד מוסיף וזאן כי הפרויקט הזה הוא יריית הפתיחה לשיתוף פעולה רחב היקף בשם "ואהבת" שהוא מקדם בימים אלה עם מחלקת הנוער.

קרדיט: אלבום פרטי
קרדיט: אלבום פרטי

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here