פרח לניצול
קרדיט תמונות: דוברות עיריית מגדל העמק.

עיריית מגדל העמק בשיתוף הסטודנטים יזמו פעילות ערכית שכללה ביקורי בית והענקת תעודת הוקרה לניצולי שואה בשיתוף מרכז הצעירים, מרכז יום לקשיש ואגף הרווחה ברשות

פרח לניצול
קרדיט תמונות: דוברות עיריית מגדל העמק.

עיריית מגדל העמק יחד עם כפר הסטונדטים של בני עקיבא יצאו ביוזמה חברתית מרגשת בשם "פרח לניצול" במסגרתה קראו הסטודנטים לכל הציבור במגדל העמק להצטרף לביקורי בית אצל ניצולי השואה בעיר ולחלק להם תעודת הוקרה עם פרח על מסע הגבורה.
במסגרת הביקורים שמעו המתנדבים על הסיפורים המרגשים של ניצולי השואה ועל חייהם ומשפחתם לאחר העלייה לארץ. אחד המתנדבים סיפר בהתרגשות: "זו זכות גדולה בשבילי לבוא לבקר את את הניצולים ולשמוע את הסיפור שלהם. הם גיבורים אמתיים שצריך לזכור את במשך השנה כולה ולא רק ביום השואה".
ליוזמה הצטרפו אנשים רבים מרחבי מגדל העמק וכן מרכז הון אנושי צעירים בהובלת ליאורה אדרי ומעיין סיטבון שדחפו ברחבי העיר את היוזמה המבורכת.
אחד ממובילי היוזמה סיפר: ”מהרגע שפרסמנו על היוזמה קיבלנו עשרות הודעות מאנשים שרוצים להצטרף להתנדבות, זה היה מרגש ביותר. המטרה של המיזם הייתה לחבר את הציבור ליום המיוחד הזה. השנים מתקדמות וחשוב לנו לשמר את היום הזה במודעות של הציבור. מקווה שעשינו טוב גם לניצולים וגם טיפה הגברנו אצל הציבור את החשיבות של יום הזיכרון לשואה והגבורה".
היוזמה יצאה לפועל בשיתוף פעולה עם הילה מנהלת מרכז יום לקשיש וברכה בן סדון אחראית תחום הקשישים באגף הרווחה ברשות.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here