שבוע של צעירים
קרדיט צילום: דוברות עיריית מגדל העמק.

במרכז לפיתוח הון האנושי-צעירים במגדל העמק התקיים "שבוע פתוח" כחלק ממיזם של המשרד לפיתוח הפריפריה הנגב והגליל בשיתוף עיריית מגדל העמק.

 

שבוע של צעירים
קרדיט צילום: דוברות עיריית מגדל העמק.

הרצאות תוכן מרתקות, שיעורים בניו-מדיה, סדנאות יצירה ואפילו מפגשים שהוקדשו אך ורק לאימהות הם רק חלק מהפעילויות שיזם המרכז לפיתוח הון אנושי-צעירים במסגרת המיזם המשותף לעיריית מגדל העמק והמשרד לפיתוח הפריפריה הנגב והגליל – "שבוע פתוח".

שבוע של צעירים
קרדיט צילום: דוברות עיריית מגדל העמק.

וכיאה לאחד המרכזים המובילים בארץ, שבוע הפעילויות הפך לשבועיים שנפתחו בהרצאה של הכתב הצבאי מחברת החדשות ניר דבורי שריתק את הנוכחים בסקירה מקיפה על מצבנו הצבאי בכל החזיתות. הרצאות מרתקות נוספות היו של הסופרת מרסל מוסרי אשר גוללה את סיפור חייה האישי והמרגש שלא השאיר עין יבשה בקהל וכן הרצאה של יעל פפר אחת מנשותיו של גואל רצון שהתקיימה בסימן יום המאבק באלימות כלפי נשים שחל השבוע.

שבוע של צעירים
קרדיט צילום: דוברות עיריית מגדל העמק.

כחלק מהפעילויות קיים המרכז מפגשים לימודיים והכוונה להשכלה גבוהה לצד שיעורי ניו מדיה שכללו סדנה לפיתוח קריירה ושיפור תהליך חיפוש העבודה באמצעות הרשתות החברתיות פייסבוק ולינקדאין וכן סדנת צילום בסמרטפון.

סדנאות נוספות שמשכו זוגות ומשפחות צעירות היו "שרפרפים על גלגלים" במסגרתה יצרו הבאים שרפרף לביתם וכן סדנת "עושים סדר" אף היא לזוגות צעירים. אך עושה רושם כי הפעילות הכי כיפית יועדה לאימהות אשר נמצאות בחופשת לידה ביחד עם ילדיהם. צוות המרכז הכין לשני המפגשים שזכו לשם "בוקר אמא" משטחי פעילות וצעצועים לתינוקות ואף טיפל בהם וזאת בכדי שתהיה האפשרות לאימהות ליהנות מחוויית היצירה במהלכה הכינו אלבום תמונות לרך הנולד. במרכז צעירים סיכמו את השבועיים האחרונים כמוצלחים במיוחד במהלכם ניתן מענה לקהלים שונים ומגוונים בעיר ואף משך את צעירי העיר לפתחו של המרכז המהווה גוף מרכזי בחייהם של צעירי העיר במגוון תחומים.

מנהלת המרכז, ליאורה אדרי אמרה: "השבועיים הפתוחים הם דוגמה קטנה להשקעה הענפה של עיריית מגדל העמק בתמיכת השותפים הטובים שלה בצעירי ובתושבי העיר, מתוך חזון ברור שמתווה ראש העיר להשקעה וחיזוק העשייה לטובת צעירי העיר".

 

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here