קרדיט רוני קוקליטסקי

לא אחת יוצא לכם להכנס אל אתר מסוים ולראות שהוא למעשה 'תוקע' אתכם בדף הבית. או לא זז כשאתם מבקשים לעבור אל דפים אחרים בתוך האתר. זה קורה לא מעט באתרים כבדים להם יש לא מעט קבצים בתוכם. או בכלל, אתרים שלא עוברים תהליך של שיפור מהירות. כשאנחנו מדברים על שיפורי מהירות אתר וורדפרס אנחנו מדברים על האלמנט החשוב ביותר שהולך להביא לחשיפה משמעותית לאתר שלכם, וגם לשיפור הדירוג בגוגל. כמובן שאת כל זה יש לבצע על ידי אנשי המקצוע הטובים ביותר, ולא לנסות לעשות זאת לבד. כי כמו שאתם לא מנסים לתקן בבית את המקרר, המזגן או מכונת הכביסה לבד, גם כאן מומלץ להסתייע באנשי המקצוע הטובים ביותר.

קרדיט רוני קוקליטסקי

שיפורי מהירות אתר וורדפרס – איך לבחור את אנשי המקצוע הטובים ביותר

מציאת אנשי המקצוע האיכותיים ביותר לצורך פעולה של שיפורי מהירות אתר וורדפרס היא לא אתגר, אלא חוויה שיש להיצמד בה אל מספר פרמטרים משמעותיים.

ממש כמו שאתם רוכשים מוצרים חשמליים, מבקשים שירות או טיפול רפואי ומבצעים סקר שוק איכותי, גם כאן מומלץ לדעת כיצד למצוא את אנשי המקצוע המתאימים.

ראשית, לאנשי המקצוע שאתם שוכרים בתחום חייב להיות נסיון, וותק משמעותיים. כך הם למעשה התמודדו עם מגוון של סיטואציות בתחום של שיפורי מהירות אתר וורדפרס ויודעים איך לפתור כל סיטואציה וסיטואציה על הצד הטוב ביותר.

שיפור מהירות אתר וורדפרס מצריך טכניקה ונסיון גבוהים במיוחד. על פי המומחה לצורך שיפורי מהירות אתר וורדפרס רוני קוקליטסקי פעולות של שיפור מהירות אתר מביאות לעליה משמעותית בדירוג גוגל היו וגוגל אוהב ומקדם אתרים להם יש חווית גלישה איכותית.

אם לרגע תחשבו כגולשים, גם אתם לא תאהבו אתר שזז באיטיות המונע מכם לרכוש מוצרים אונליין, או פשוט ליהנות מגלישה איכותית, חווייתית נעימה ומהירה. באמצעות שיפור המהירות של האתר, תוכלו להגיע אל התוצאות המקסימליות להן אתם מייחלים.

שיפורי מהירות אתר וורדפרס – 3 פרמטרים שחשוב לשים לב אליהם

  • בדיקות אתר תקופתיות

בדיקת אתר תקופתית מאפשרת לכם לגלות בעיות רצופות המעכבות את מהירות האתר. תחזוקה שוטפת, עדכונים, הסרת קבצים כבדים, צמצום העלאת חומרים גרפיים וטיפול באתר יגרמו לכך ששיפור מהירות האתר תהיה איכותית ומהירה ותביא לתוצאות טובות של חוויית גלישה טובה, ודירוג גבוה בגוגל.

  • אל תנסו לבד

אנחנו לרגע לא מזלזלים בידע הטכני שלכם, או בכלל באפקטיביות והמקצועיות שלכם. יחד עם זאת, ישנם דברים שצריך ואף רצוי להשאיר אל אנשי המקצוע בלבד. שיפור מהירות אתר הוא חלק מזה. אם אינכם עוסקים בכך באופן מקצועי, אל תנסו לבד. על השיפור לבצע בדיקה לפני הכל ולראות היכן נקודתית צריך לטפל באתר ולאחר מכן לבצע את הטיפול הנקודתי.

  • כך תדעו שהאתר שיפר את המהירות שלו

את תוצאות התהליך תראו כבר ברמה הויזואלית כאשר תרגישו שהאתר פשוט עובד טוב יותר. וגם כאשר תראו שיפור באחוזי הנטישה, בצפייה בדפים וכמובן בעליה בלידים וברווחים. כמו כן, התחזוקה השוטפת תגרום לכך שהתהליך שאתם עוברים יהיה קל יותר מפעם לפעם.

לסיכום, אם אתם מרגישים שאתם שהאתר שלכם זוחל כמו צב והמהירות שלו תואמת לתחילת שנות האלפיים, הגיע הזמן להתקדם. צרו קשר עוד היום ונוכל לטפל בבעיה.

דרכי התקשרות:

טלפון – 0528211117

מייל – [email protected]

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here