קרדיט תמונה : unia – Digital & Beyond

לאור הביקוש החברה שוקלת כעת לפתוח קבוצת לימוד קבועה בערבית עבור העובדים

לרגל יום השפה הערבית שחל בדצמבר ממש בסמוך לחג המולד,  הזמינה KLA את מאי ערו, מומחית להוראות שפות וכשירות תרבותית ומנהלת תחום השפות בארגון "יוזמות אברהם", כדי להעביר מפגש העשרה חוויתי בערבית לעובדי החברה.

במהלך השיעור דברה ערו על ההבדלים בין ערבית ספרותית לערבית מדוברת, לימדה את ה- א-ב בשפה הערבית ונתנה הסברים על אותיות ייחודיות, בצורה הומוריסית אך מעמיקה.  ערו גם ספרה על טעויות נפוצות שעושים דוברי עברית כאשר הם שואלים מילים מהשפה הערבית, לימדה ביטויים שימושיים כמו השימוש ב"סלאמתק" או "חביבי" וערכה חידון קצר לסיכום הנושא.

קרדיט צילום: יח"צ

"בשנה האחרונה השקענו הרבה מאד משאבים בקידום מדיניות של גיוון והכללה בארגון ובמסגרת זו פתחנו חלון להכרת התרבות של החברה הערבית על כל גווניה" אומרת ויקי פלטניק, שהתמנתה לאחרונה להוביל את תוכנית ההכללה והגיוון הגלובלית של KLA  בישראל ובאירופה. "יום השפה הערבית היווה עבורנו הזדמנות נהדרת לבצע פעילות חווייתית שזכתה לשיתוף פעולה יוצא מן הכלל מצד העובדים, ולאור ההתלהבות והביקוש אנו בוחנים כעת אפשרות לפתוח עבור עובדי החברה קבוצת לימוד קבועה בערבית."

"יוזמות אברהם" הוא ארגון יהודי-ערבי לשינוי חברתי ולקידום שילוב ושוויון בין יהודים וערבים אזרחי ישראל, למען חברה משגשגת, בטוחה וצודקת.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here