צילום- מנחם רייס

חברת QUIK שירות סופר אונליין, אשר מציעה משלוח מהסופר מהיום-להיום, מרחיבה את שירותיה באזור הצפון עם פתיחת סניף חדש במגדל העמק, אשר יעניק למושבים ולקיבוצים בעמק יזרעאל אפשרות לעשות את קניות הסופר בצורה נוחה, יעילה, מהירה והכי חשוב, מבלי לצאת מהבית

לאור הצלחתה והתרחבותה, חברת QUIK שירות סופר אונליין, מגיעה לעמק יזרעאל ופותחת סניף במגדל העמק, אשר ישרת בנוסף מגוון מושבים וקיבוצים בעמק יזרעאל – נהלל, גניגר, תמרת, כפר החורש, שריד, גבת ורמת דוד. החל מהשבוע QUIK מזמינה את תושבי מגדל העמק והסביבה ליהנות משירות מהיר ויעיל ולרכוש את קניות הסופר בלי לצאת מהבית, בממשק הזמנה נוח ופשוט ובמחירים אטרקטיביים, ולקבלן עוד באותו היום של ההזמנה.

חברת QUIK, הינה השחקן השלישי בגודלו בתחום קניות הסופר באונליין בישראל. החברה, שהינה הסופר היחיד בישראל שהוא רק אונליין, הוקמה במטרה להעניק שירות אחר וחדשני לצרכנים בישראל לרכישת מוצרים אונליין ולייצר חווית קנייה קלה ובטוחה, תוך מתן שירות ברמה הגבוהה ביותר. מודל החברה, המושתת על ליקוט ואספקה באמצעות שיתוף פעולה עם עשרות סופרים ורשתות שנבחרו בקפידה, שם את טובת הצרכן ואת חווית הרכישה בעדיפות ראשונה, כאשר לחברה אין אינטרסים להתחשב במלאי הקיים בחנות או להעדיף מותג אחד על פני השני- אלא מטרתה היא להעניק למזמין דרכה את המוצרים הטריים והאיכותיים ביותר. בנוסף, QUIK שמה לעצמה מטרה להעניק שירות אישי, להיות קרובים ללקוחות ולספק להם את המשלוח הטרי ביותר ובמהירות, תוך מינוף יתרון המרחק הקצר מרגע ההזמנה ועד לפתח בית הלקוח.

QUIK חוותה גידול משמעותי במספר הרכישות ובנתח השוק שלה, בין היתר על רקע משבר הקורונה. ממש לאחרונה גייסה החברה הון נוסף וזאת לאחר שכבר השקיעו בה רשת סופר פארם, החברה המרכזית למשקאות וקבוצת יוניון. לאחר שהרחיבה את תחום הפעילות שלה ואת אזור חלוקת המשלוחים באזור צפון הארץ למגוון ישובים כגון ראש פינה, צפת, חיפה, טירת הכרמל ועתלית, QUIK מגיעה גם לעמק יזרעאל עם שירותיה. QUIK מעניקה שני שירותים ייחודיים: שירות משלוחים מהיום להיום, עד 4 שעות מרגע ההזמנה ושירות איסוף עצמי המאפשר ללקוח להזמין מצרכים באתר ולהגיע לאסוף אותם בעצמו מבלי לצאת מהרכב, שירות שיהיה פעיל במגדל העמק בעוד מספר שבועות.

באתר QUIK ניתן למצוא את המוצרים של כל החברות, היצרנים והיבואנים במחירים אטרקטיביים לצד מבצעים ייחודיים לאתר. המשלוחים יגיעו לבתי הלקוחות ארוזים מסודר ומאורגן כאשר מוצרי החלב והבשר יגיעו מקוררים וזאת כדי לשמור על טריותם ועל איכותם באופן מקסימלי.

צילום באדיבות קוויק
צילום- מנחם רייס

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here