קרדיט: עריית טבריה

לראשונה תושבי טבריה יוכלו ליהנות משירות השכרת קורקינטים ; החברה מובילה את המהלך עם היצע של 250 קורקינטים

 

אפליקציית הקורקינטים השיתופיים המובילה בישראל Wind, מודיעה היום (א') על הרחבת פעילותה וכניסתה לעיר טבריה. כיום, השירות פעיל ב-16 ערים בישראל: ת״א, ר״ג, גבעתיים, חולון, בת ים, בני ברק, גבעת שמואל, קרית אונו, גני תקווה, אשדוד, ראשון לציון, יהוד, אופקים, שער הנגב ובית שמש.

 

במסגרת השירות, תפעיל החברה 250 קורקינטים ברחבי העיר. תושבי טבריה ייהנו מטכנולוגיות חדשות ושיפורים שהוטמעו בקורקינטים ובאפליקציה כמו: שירות דיווח למוקד 'איחוד הצלה' (שיתוף פעולה עם חברת קארביין), המאפשר ניהול שיחות וידיאו, צ'אט עם המוקד ואיתור מיקום מדויק של הנוסע על מנת לקבל סיוע במקרה הצורך. כמו כן, הסוללות של הקורקינטים מתחלפות, כך שזמינות הכלים עבור הרוכבים גבוהה יותר.

בנוסף, קיימת טכנולוגיית זיהוי פנים המחייבת רישיון נהיגה והקפדה על גיל הרוכב (18+) על מנת למנוע רכיבת קטינים.

בועז יוסף, ראש עיריית טבריה בפועל: ""טבריה היא עיר תיירות בינלאומית, בה מבקרים מידי שנה מיליונים ישראלים ותיירים מכל העולם. אנו ממשיכים להנגיש בעבורם ובעבור תושבי העיר את התנועה לאורכה ולרוחבה של טבריה, בשימת דגש על אתריה ההיסטוריים והחשובים, הטיילת הנושקת לכנרת ונופיו הקסומים של הגולן הנפרס למולנו. הכנסת הקורקינטים תיתן רוח חדשה וחשובה לשיפור התנועה בעיר ובכך יוכלו המבקרים בה, להכיר אותה טוב יותר."

יוחאי עבאדי, מנהל פעילות Yango-Wind בישראל: "אנו שמחים להשיק את פעילות החברה בטבריה ולהוביל את מהפכת התחבורה השיתופית בעיר. Yango-Wind מספקת אלטרנטיבה נגישה, מהירה ואמינה תוך שימת דגש על בטיחות הרוכבים. נמשיך לפעול בהתאם לאסטרטגיית הצמיחה של החברה, להתרחב אל מעבר לגבולות גוש דן ולהציע לתושבים להתנייד בבטיחות וביעילות".

Wind הינה אפליקציית קורקינטיים שיתופיים מובילה, הפועלת בישראל משנת 2018. השירות מציע פתרונות ״מייל אחרון״ באמצעות קורקינטים חשמליים, ללא תחנות עגינה. השירות מחויב לספק דרך התניידות קלה, בריאה, נוחה, אמינה וידידותית לסביבה, על ידי שילוב רעיון מתקדם עם טכנולוגיית

Internet of Things) IoT) ללא צורך במפתחות, מזומן או הפקדות. האפליקציה זמינה למשתמשי iOS ואנדרואיד. החברה נרכשה ע"י חברת Yango באוקטובר 2021 על מנת לספק לצרכנים הישראלים מענה לכלל שירותי התחבורה תחת "One-Stop-Shop".

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here