קרדיט: עמותת 'לב אחד'.
קרדיט: עמותת 'לב אחד'.

מטרת הארגון החדש לתת מענה לתושבי העיר ובכלל בשעת משבר וחיזוק הסולידריות והחוסן הלאומי בקרב אזרחי המדינה.

הכוכבים של הקורונה: מספר צעירים מעפולה ובראשם הלן מאור שמעוני הקימו לאחרונה  את 'לב אחד עפולה', הסניף המקומי של עמותת "לב אחד", ארגון הינו ארגון הומניטרי הפעיל במקומות שונים בישראל ומטרתו לתת מענה לכלל האוכלוסייה ללא מטרות רווח.

מאז פרץ המשבר הספיקו חברי הסניף המקומי החדש להשתתף במבצעים שונים שקיימה העירייה וביניהם חלוקת סלי מזון לפסח וחולקת מנות חמות לאזרחים וותיקים והשבוע אף השתתפו בחלוקה של פרח, נר זיכרון והקדשה אישית של ראש העיר אלקבץ ל-1,100 ניצולי שואה ברחבי העיר.

קרדיט: עמותת 'לב אחד'.
קרדיט: עמותת 'לב אחד'.

"בתקופה כזאת כאשר ניצולי השואה סגורים בבתים וחלקם לבד לגמרי בודדים, כל דלת שאתה פותח ישר מעוררת אצלם רגשות" סיפר מאור שמעוני והוסיף: "מרגע שהם פותחים לנו את הדלת החיוך לא יורד להם מהפנים והם אומרים שזה מה שמחזיק אותם ברגעים כאלה קשים ונותן להם אור בחיים".

נעם שגיא אף הוא מתנדב בארגון הוסיף: "באחת הכתובות שקיבלתי הגעתי אל אישה מבוגרת, ניצולת שואה שמדברת רק רוסית. בהתחלה היא לא הבינה מה אני רוצה ממנה אבל כשמצאנו מישהי שיכלה לתרגם – היא כל כך התרגשה. זה היה רגע ממש חזק במיוחד השנה שכל אחד מרותק לביתו". שחר והדס מעמותת לב סיכמו ואמרו: "יותר משאנחנו נתנו להם, הם נתנו לנו". בארגון קוראים לכם להצטרף לעמותת לב אחד עפולה ולקחת חלק בחלוקת מזון לקשישים, משפחות חלשות וילדים מחר יום שלישי 21/4 מהשעה 8:00-13:00 בקישון 17.

קרדיט: עמותת 'לב אחד'.
קרדיט: עמותת 'לב אחד'.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here