חיינו בחרמון
צילום: ארגון חיינו
ארגון 'חיינו' המסייע לילדים חולי סרטן ובני משפחותיהם, הפגיש במסגרת טיול החורף אותו הוא מפיק, בין ילדים חולי סרטן ליוצאי יחידת האלפיניסטים מעמותת 'ארז' ליום מלא חוויות בשטח המושלג.
כל יום הם נלחמים ונאבקים במחלת הסרטן, לכן ארגון 'חיינו' מוציא את הילדים חולי הסרטן להפוגה מהטיפולים ושגרת החיים השוחקת לטיולים, חופשות, ימי כיף ומסעות בארץ ובחו"ל.
חיינו בחרמון
צילום: ארגון חיינו
כחלק מפעילות זו, יצאו 30 ילדים חולי סרטן לטיול חורף בצפון הארץ שכלל אטרקציות רבות, אשר גולת הכותרת של הטיול היה עלייה להר החרמון ומפגש עם יוצאי יחידת האלפיניסטים מעמותת 'ארז' בו הם לשם שינוי נלחמו בשלג, ולא במחלה.
במסגרת המפגש הגשימו הילדים חלום והוא לנסוע ברכבי שטח מותאמים לשלג, לשמוע אודות הפעילות המיוחדת של היחידה ולחוות לרגע את התחושה הייחודית של לוחם צה"ל בחרמון.
חיינו בחרמון
צילום: ארגון חיינו
מעבר למפגש המיוחד, במסגרת הטיול נהנו הילדים מסיור במחלבות שטראוס, סרט קולנוע במתחם vip, מסיבת קריוקי, טיול טרקטורונים, חוויה במרכז קנדה, הופעת קוסם, טיול בחרמון ואירוח כיד המלך במלון רויאל בטבריה שאירח את הילדים ואנשי הצוות ללא עלות כלל כתרומה לארגון.
אלעד מימון, מנכ"ל ארגון 'חיינו': "כל הפעילות של ארגון 'חיינו' היא למען הילדים חולי הסרטן ובני משפחותיהם. אנחנו פועלים לאורך כל השנה כדי לתת להם הפוגה מהטיפולים והשגרה השוחקת, ובכך גם להקל על המשפחות. המפגש עם האלפיניסטים היה מדהים ומרגש והילדים זכו לחוויה שמעולם לא חוו ורוב אזרחי ישראל לא חווים ואני מודה מקרב לב לעמותת 'ארז' ולכל שאר השותפים על שיתוף הפעולה".
חיינו בחרמון
צילום: ארגון חיינו

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here