קרדיט: Wine & More

יריד טעימות מושקע זה אשר יתקיים בין ה- 22-23 בפברואר, יכלול עשרות מציגים מיקבים ישראלים מובחרים- יקבי בוטיק, יקבים קטנים וגדולים, במתחם הקולינרי של רשת חינאווי Wine & More בנוף הגליל

יריד יין כחול לבן: לתמיכה ביצרני היין המקומיים וסיוע בשיקום יישובי העוטף יתקיים בין ה- 22-23 בפברואר, במתחם הקולינרי של רשת חינאווי Wine & More בנוף הגליל. יריד טעימות מושקע זה יכלול עשרות מציגים מיקבים ישראלים מובחרים- קטנים וגדולים. מגוון עשיר של יינות אדומים, לבנים, רוזה ואף קוקטיילים מובחרים כך שכל מבקר יוכל למצוא מענה להעדפותיו.
מתחם הענק המשתרע על פני שטח של כ-800 מ"ר, ישלב עשרות דוכנים של יקבים מסקרנים במיוחד ובתוך כך, תינתן במה ליקבים בוטיקיים פחות מוכרים להציג את תוצרתם, לצד יקבים מהשורה הראשונה. עלות כניסה ליריד הנה 29 ₪ וכוללת גם גביע יין במתנה. טעימת היינות תתאפשר בחופשיות וללא כל הגבלה.
בין היקבים הבולטים שיציגו ביריד כחול לבן: סוסון ים, פלדשטיין, אוריאל, אדיר, לוריא, ג'וליה, הרי גליל. לצידם- שאטו גולן, רמת הגולן, דלתון, ברקן ביטא, קסטל, כרמל מזרחי, אמור קוקטיילים ועוד.
ניב הלוי, מנכ"ל רשת חינאווי Wine & More, מציין "זו חובתנו המוסרית כקהילה עסקית לתרום כל אחד בתחומו לשיקום המדינה והחברה שלנו. בין מכלול היוזמות שאנו מובילים מתחילת המערכה, בחרנו גם לתמוך בעורף ולקיים אירוע תמיכה המתכתב עם עולמות התוכן בהם אנו פועלים. בחרנו להבליט ולהעניק רוח גבית ליצרני יין קטנים לחשוף את תוצרתם האיכותית לקהל הרחב. יריד זה הוא סנונית ראשונה לאירועים עתידיים נוספים שנקיים ברחבי הארץ במטרה לספק אסקפיזם ראוי. הפעם תושבי הצפון ומטיילים באזור יהנו ממנו- ולו למספר שעות".
עוד הוסיף הלוי, "אני ומשפחתי מפונים בעצמנו מיישובי העוטף, כך שבזווית הראיה האישית, למחוות מסוג זה קיימת חשיבות משמעותית, הן מורלית והן כלכלית. אנו צופים להענות גבוהה ונערכים לאירוח אלפי אורחים ביומיים הללו, לרבות בכירים מהתעשייה ומהזירה הציבורית המקומית, שיהנו מאווירה תוססת ויחשפו לקשת רחבה של מותגים חדשים ומפתיעים במיוחד".

 

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here