עירונית ליאת חדד

המחלקה הווטרינרית בעיריית מגדל העמק יוצאת במבצע ענק במסגרתו יעברו בבתי התושבים בעיר כדי לאתר ולחסן בעלי חיים כנגד מחלת הכלבת.

בימים אלה יוצאת המחלקה הווטרינרית בעיריית מגדל העמק במבצע רחב היקף בהנחייתם של אנשי המקצוע במשרד החקלאות לאיתור וחיסון בעלי חיים בכל הבתים במגדל העמק. הצוות של אנשי המקצוע יכלול רופא וטרינר ופקח שירשמו נוכחות של בעלי חיים ויחסנו כנגד מחלת הכלבת. כלב מחוסן בתוקף יקבל חיסון דחף ללא עלות נוספת (עד סוף חודש אפריל),

כלב שאינו מחוסן בתוקף, יחויב בחיסון ובעליו ישלמו למחלקת הגביה תשלום בעבור חיסון ואגרת רישוי. במחלקה הווטרינרית מציינים כי בעלי כלבה מעוקרת שאינה רשומה במאגר יגישו לרופא המחסן אישור עיקור במועד החיסון על מנת לקבל פטור מאגרה מוגדלת ולכן יש להיערך עם העתקי מסמכים מבעוד מועד. בנוסף, ירשמו כלל בעלי החיים וביניהם כלבים וחתולים שאינם רשומים במאגר העירוני של חיות המחמד ולא נרשמו עד כה.

הווטרינרית העירונית ד"ר ליאת חדד ציינה כי כל יונק עלול להדבק ולכן חיסון בעלי החיים בבתים, בחצרות וברחוב מהווים קו הגנה ראשון מהתפרצות המחלה והדבקות בה. ד"ר חדד

פנתה לתושבים המאכילים את אוכלוסיות החתולים ברחבי העיר וביקשה מהם לפנות למוקד העירוני ולציין כתובת וטלפון של איש קשר לתיאום חיסון חתולי הרחוב אותם הם מאכילים. במחלקה מציינים כי החיסון לחתולי רחוב הינו ללא עלות כספית אלא בתמיכת משרד החקלאות. את חיות המחמד ניתן לחסן במשרדי המחלקה באגף שפ"ע בימי א' בין השעות 16:00-18:00 ובימי ד' בין השעות 12:00-13:00.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here