כנס לעובדות הרשות שכלל הרצאות תחת הכותרת
קרדיט צילום: דוברות עיריית מגדל העמק.

עיריית מגדל העמק קיימה כנס לעובדות הרשות שכלל הרצאות תחת הכותרת "במה אישית נשית" בנושאי תדמית וסיפור אישי מרגש של תושבת העיר איה גונן.

 כנס לעובדות הרשות שכלל הרצאות תחת הכותרת "במה אישית נשית"
קרדיט צילום: דוברות עיריית מגדל העמק.

עיריית מגדל העמק ממשיכה להשקיע בעובדות הרשות. לפני כ-4 שנים החליט ראש העיר אלי ברדה לשים דגש נוסף על נושא קידום מעמד האישה ברשות ובכלל ומינה את ליאורה אדרי לתפקיד. מאז המינוי יוזמת אדרי כנסים ואירועים שונים ומגוונים לעובדות הרשות לצד עשייה מגוונת לנשות העיר.

 כנס לעובדות הרשות שכלל הרצאות תחת הכותרת "במה אישית נשית"
קרדיט צילום: דוברות עיריית מגדל העמק.

מפגש כזה התקיים לפני כשבוע בהשתתפות ראש העיר ועובדות העירייה שנהנו מהרצאות תחת הכותרת "במה אישית נשית". ההרצאה הראשונה של אלונה שכטר יועצת תדמית וטיפוח העניקה טיפים יישומים לנשים לחיי היום יום. ההרצאה השנייה "להנהיג את חיי" הייתה של תושבת העיר איה גונן ששיתפה את הנשים בסיפורה האישי המרגש שהחל בגיל 24, סטודנטית ואם צעירה, קיבלה יום אחד את הבשורה שלקתה בסרטן השד. בבת אחת התהפכו חייה, טיפולים קשים, ניתוחים, נשיות שנפגעת, זוגיות במשבר, וכל זה עם תינוקת קטנה בבית. כך 8 שנים של מאבק במהלכם מקונן בה רצון עז לחוות הריון נוסף, אח או אחות לליה. מצד אחד איסור מוחלט של הרופאים להיכנס להריון שעלול לסכן את חייה ומצד שני להגשים חלום החליטה גונן על הליך פונדקאות שבסופו הגשימה משפחת גונן חלום – אחות לליה. עובדות הרשות שרובן מכירות את גונן הופתעו לגלות סיפור חיים המלווה בקושי ומאבק ונחשפו לראשונה לסיפורה ולדרך המאבק שלה והצלחתה להנהיג את חייה.

 כנס לעובדות הרשות שכלל הרצאות תחת הכותרת "במה אישית נשית"
קרדיט צילום: דוברות עיריית מגדל העמק.

יועצת ראש העיר לקידום מעמד האישה, ליאורה אדרי, סיפרה על המפגש: "מטרת הכנס השנתי של נשות הרשות הוא הכרות מעמיקה בין עובדות הרשות, העמקת מעגלי שיתופי הפעולה וכמובן גיבוש והנאה ולקיחת פסק זמן משגרת היום יום. העובדות נחשפות בכנסים אלו לנשים עוצמתיות ומעוררות השראה. הנותנות כוח ומקבלות כוח ופרגון מנשות הרשות".

ראש העיר אלי ברדה הוסיף: "במגדל העמק קידום מעמד האישה זה לא סיסמא ואנו מקפידים בעשייה הן בתחום האישי והן בתחום התרבות והפנאי. אני רואה בנושא חשיבות ומייחל ליום שיהיה שוויון מלא ולא נצטרך לעסוק ולהעצים את הנשים. יישר כוח לליאורה אדרי יועצת ראש העיר לקידום מעמד האישה על כך שאינה מניחה לנושא ומעלה אותו על סדר יומה של הרשות שוב ושוב".

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here