מרכז צעירים נוף הגליל- בעלי עסקים

בימים אלו יוצא מרכז צעירים נוף הגליל בבשורה לתושבי העיר העצמאיים ויקדם ליווי אישי ופיתוח עסקי במטרה לשפר את היצע השירותים וימנף את הפוטנציאל העסקי של בעלי העסקים בעיר.

מרכז צעירים פועל בשנים האחרונות מטעם עיריית נוף הגליל, במגוון תחומים רחב. בין ההיצע הרחב שניתן לתושבי העיר, מתמקדים לאחרונה בתחום בעלי העסקים במטרה למנף את הפוטנציאל העסקי של אוכלוסיית העצמאיים בעיר.

מתוך תפיסה רחבה ותוכנית אסטרטגית לשנים הקרובות, החלו בימים אלו למפות את הצרכים של העצמאיים בעיר וכן של כאלה המעוניינים לפתוח עסק. התוכנית האסטרטגית כוללת בשלב הראשוני מיפוי הסטטוס והצרכים של העסקים הקטנים ובינוניים בעיר ובהמשך הוצאה של אינדקס עסקים שיחולק לכלל התושבים. זאת ועוד, לאורך הדרך יקבלו בעלי העסקים תכנים מתאימים להתנהלות כלכלית נכונה, שעות ייעוץ, עבודה מול ממסדים ועוד.

"בנוף הגליל מספר בעלי העסקים הולך וגדל לאורך השנים" אומר עמית טורמן, רכז תחום העסקים הקטנים והבינוניים במרכז, "אנו רואים את המגמה הזו מתחזקת בכל הארץ. חשוב שדווקא בימים אלו, כשהעולם מתחדש לנו מול העיניים, לסלול יחד איתם את הדרך להצלחה עסקית ולהתאים להם את התוכן הרלוונטי תוך ליווי שלם ועזרה במינוף העסק".

ראש העיר רונן פלוט :"עיריית נוף הגליל שמה לה למטרה לטפח ולקדם את המגזר העסקי שתורם רבות לכלכלת העיר ומעסיק רבים מתושביה. בשנים האחרונות העירייה שיפרה באופן משמעותי את הליך קבלת האישורים הנדרשים לבתי העסק וכמו כן קיימה ירידי תעסוקה, כנסים להעצמת המגזר העסקי ומיזמים משותפים עם מעו"ף במשרד הכלכלה. כניסתו של מרכז הצעירים למיזם הינה נדבך נוסף וחשוב בדרך להשגת היעד"

מרכז צעירים נוף הגליל עובר בימים אלו התחדשות בכל המחלקות. המטרה  היא להרחיב את ההיצע לתושבים וכניסה ליוזמות חדשות שטרם נראו בעיר. תחום בעלי העסקים כמו תחומים הנוספים ביניהם חיילים משוחררים, סטודנטים, יזמות, תעסוקה, קהילה ותרבות, מהווים את המצפן למימוש הפוטנציאל האישי והמקצועי של התושבים ולתת את המענה הרחב ביותר, החדשני ביותר והמקצועי ביותר.

מרכז צעירים נוף הגליל- בעלי עסקים

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here