קרדיט : אלה מורגן מעצבת פנים

לכל חלל או חדר בבית יש עקרונות עיצוב שיהיו נכונים ורלוונטיים רק עבורו. כך בדיוק במקרה של עיצוב פנטהאוז. מדובר באזור מיוחד בבית שהוא סוג של מרפסת ענקית וכתלות בכיוון שלו אפשר לקבל החלטה איך לעצב אותו. יש מי שירצה לעצב את הפנטהאוז שלו בסגנון של גינה עם הרבה צמחיה ופרחים ויש מי שירצה שהחלל של המרפסת יהיה פרקטי ואפשר יהיה לנצל את החלל לשימוש על פי הדרישות או הצרכים של בני המשפחה אשר מתגוררים בבית. כך או כך – הדבר הנכון לעשות הוא לפנות אל מעצבת פנים שמכירה את עקרונות העיצוב של פנטהאוזים ומרפסות גדולות ותוכל ללוות את הפרויקט בדיוק כמו שהלקוח רוצה.

איך מתחילים תהליך של עיצוב פנטהאוז?

כאמור, הדבר הראשון שצריך לעשות זה למצוא אשת מקצוע שזה התפקיד שלה ושיש לה כמה שיותר ניסיון בעיצוב של פנטהאוזים ואזורים חיצוניים כמו חצרות או מרפסות. היא זו שתוכל לתת את העצות וההמלצות הטובות יותר תוך התחשבות מלאה במה שהלקוח רוצה ומצפה מהפנטהאוז שלו. לאחר פגישה שתכלול הכרות, הצגת תמונות של פרויקטים קודמים שהיא ביצעה בפנטהאוזים אחרים ולאחר שהבינה מהלקוח מה הוא רוצה ומה חשוב לו – אפשר יהיה לצאת לדרך עם פרויקט עיצוב  של הלקוח. היא תגיע למקום, תיקח את המידות המדויקות, תראה איפה יש שקעים של תשתיות, דלתות וחלונות וכאן יתחיל תהליך העיצוב.

החשיבות של עיצוב אישי גם של אזור הפנטהאוז בבית

אנשים רבים נוטים להוציא אל הפנטהאוז חפצים או רהיטים שהם לא משתמשים בהם באופן תדיר ואף נוטים לשכוח אותם שם. נוצר מצב שהפנטהאוז נראה ומרגיש כמו מחסן ויש כאן פספוס גדול. כאשר מחליטים להתחיל בעיצוב , ליווי מעצבת מקצועית אפשר להיות בטוחים שהשימוש בפנטהאוז יהיה טוב ויעיל, החלל ינוצל היטב ואפשר יהיה ליהנות מהאזור הזה ביית לאורך השנה כולה.

רוצים לעצב את הפנטהאוז שלכם? פנו אל מעצבת הפנים אלה מורגן והתחילו עימה תהליך עיצוב שיתאים באופן אישי לכם ולפנטהאוז שלכם.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here