חג החגים בעכו
דוברות עיריית עכו

עמותת קשת בעכו המציינת בימים עשור לפעילותה קיימה בסוף השבוע שעבר את אירוע "חג החגים" המסורתי באולמי טופז בעיר בהשתתפות תושבים רבים. האירוע נערך במעמד ראש העיר עכו שמעון לנקרי, מנכ"ל העירייה אוהד שגב, ח"כ לשעבר זוהיר בהלול וחיים אסולין מראשי "קשת", שופט בית משפט העליון לשעבר סלים ג'ובראן, השופטים זאיד פלאח, מוחמד עלי יעקב בכר, נשיאת רוטרי בעכו, עדנה חן, עלי ברגות ממארגני האירוע, סגן מזכ"ל המרכז הבהאי העולמי בחיפה ורעייתו ואורחים רבים. את נרות החנוכה הדליק מנהל אגף אמרכלות במינהל החינוך, יוסי לוזון.

חג החגים בעכו
דוברות עיריית עכו
חג החגים בעכו
דוברות עיריית עכו

ראש העיר עכו שמעון לנקרי בירך את משתתפי האירוע ואמר: "העיר עכו מתאפיינת בחיים משותפים ייחודיים טובים והיא פועלת על פי שלושה ערכים שמתווים את המדיניות העירונית שלנו: הגישה ההומניסטית האומרת שאדם הוא באשר אדם, ערך השוויון, וערך הכבוד. אנו מקפידים על ערכים אלה ולא בכדי עשתה העיר עכו קפיצת מדרגה בכל תחומי החיים".

במהלך האירוע שודרה ברכה מיוחדת של נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין לתושבי העיר ולראשונה גם הוענק אות יקיר עמותת קשת לשופט בדימוס פארס פלאח ולקבלן הבנייה ארנסט עבאדה על תרומתם לקירוב לבבות.

האירוע שנערך סביב שולחנות ערוכים כל טוב לווה על ידי צמד האמנים משה ושולי דיין, והצמד מארי ושאדי שפצחו בשירה בערבית. כמו כן, נערך מופע ריקודים מרהיב מבית היוצר של מתנ"ס בית היימן.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here