3 מצבים שבהם תזדקקו למכון גמילה

נדמה לכם שאתם בשליטה אבל התרופה שאתם ממשיכים לצרוך הובילה לתלות של ממש, ולמרות שאתם בטוחים שתפסיקו כשתרצו אתם ממשיכים לשתות ולהשתכר ללא הכרה. סביר להניח שאתם זקוקים למסגרת תומכת ולטיפול פרטני, ויש שלושה מצבים שבה הטיפול הזה הוא המענה המדויק לצרכים שלכם. מתי בדיוק זה קורה ולמה עדיף לפנות למרכז גמילה במקום לנסות להיגמל לבד או בעזרת המשפחה הקרובה?

1 – כשאתם מתקשים להיפרד מהאלכוהול

זה התחיל מכוסית מפעם לפעם, המשיך כשגיליתם כמה נעים לכם כשאתם משוחררים ונטולי מעצורים, והפך להרגל מגונה. היום אתם זקוקים לאלכוהול כמו אוויר לנשימה, ונדמה לכם שבלעדיו אתם לא מסוגלים לתפקד. בפועל, התלות הזו היא שפוגעת בתפקוד ומשפיעה גם על מערכות היחסים, על מקום העבודה שלכם וגם על המצב הכלכלי (כי האלכוהול יקר למדי). התמכרות לאלכוהול פיזית ונפשית היא בעיה מוכרת ונפוצה, ויש לה המון סיבות אפשריות – כולן רגשיות ואישיות. במסגרת תוכנית טיפולית פרטנית ועם הליווי של צוות וילה מטריקס תוכלו להפסיק לברוח ולאתר כלים פרקטיים וחיוביים להתמודדות עם המציאות המורכבת ועם אתגרי היומיום.

2 – כשאתם צורכים תרופה לבעיה שכבר חלפה

בניסיון לשחזר את התחושה הנעימה שהופיעה עם צריכת התרופה שלכם, זו שקיבלתם בגלל מחלה או כאב, אתם ממשיכים לחזור לרופא, לחדש את המרשם ולהגדיל את המינונים. בלי לשים לב לכך וגם בלי שתוכלו להודות בבעיה, פיתחתם תלות בכדורים ואתם זקוקים לפתרון אחר. בתהליך גמילה מתרופות תזהו איך ומתי זה קרה, מה הצורך של התרופה בחייכם ומה אפשר לעשות כדי לשנות את ההרגל הזה, להתנתק מהתלות ולשלוט בחיים שלכם – במקום לתת את השליטה לחפיסת הכדורים שאתם ממילא לא צריכים.

3 – כשאתם לא מסוגלים להפסיק להמר

הימורים יכולים להיות מהנים, אבל יש אנשים שעבורם מדובר בהתמכרות משמעותית ובעייתית מאוד. סף הריגוש שלהם ממשיך לעלות, ההפסדים עצומים וכדי להמשיך הם נכנסים לחובות ומשקרים לבני הזוג, תוך שהם נקלעים למתח, לחרדה ולדיכאון – ומתקשים לתפקד גם בעבודה. למרבה המזל, מכוני גמילה מהימורים מספקים מענה גם להתמכרות מהסוג הזה, מה שמאפשר לכם להתמודד בצורה מדויקת ומעמיקה עם ההתמכרות להימורים ועם הצורך הכפייתי בריגוש שלא נגמר לעולם. התוכנית הייחודית של מכון גמילה וילה מטריקס מספקת את המענה גם לצורך הזה, ואתם מוזמנים להשתחרר מנטל ההתמכרות כבר עכשיו – וליצור קשר בטלפון 050-4949696.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here