קרדיט תמונה: דוברות עיריית מגדל העמק

לראשונה עיריית מגדל העמק ציינה חגיגת יום הולדת לבני ה-80 בטקס מרגש ומכובד בנוכחות ראש העיר אלי ברדה, סגן ראש העיר הממונה על הרווחה אלי בקסיס, הרב מיכאל בוסקילה, מנהל האגף שירותים חברתיים מומי בן סימון ומנהלת תחום אזרחים ותיקים וצוות המדור לאזרחים ותיקים בניהולה של ברכה בן סדון.
אלי ברדה ראש העיר בירך את הגיבורים והגיבורות בני ה-80 ממגדל העמק שהגיעו לגבורות והעניק לכל אחד באופן אישי תעודה ושי ואיחל לכל אחת ואחד " בריאות טובה ואריכות ימים, להנות מהחיים, נחת מהמשפחה. משפחת מגדל העמק תמשיך להצדיע לכם וללוות אתכם באהבה".

קרדיט תמונה: דוברות עיריית מגדל העמק

המשתתפים נהנו ממופע זמר ושירה בציבור והרב מיכאל בוסקילה בירך את הנוכחים וכיבד אותם בדרשה והדלקת נרות לרגל חג החנוכה. מומי בן סימון מנהל האגף לשירותים חברתיים אמר: "גיל 80 לגבורות אבל הגבורות הניסים והנפלאות שבכוחכם לחולל כבר חוללתם מעל ומעבר. אני יודע להעריך את תרומתכם לעיר .אתם מודל לחיקוי עבור רבים, בזכות שיקול דעתכם, חוכמתכם אבל יותר מכל האהבה הגדולה שאתם מעניקים לעיר. אתם אבני היסוד שהצעירים צריכים להעריך ולזכור".
יעקב טולדנו, ממייסדי העיר וסגן ראש העיר בעבר שהשתתף בטקס הוסיף: "הטקס היה נהדר והוכיח כמה חושבים על הוותיקים בישוב וכמה רצו לתת להם כבוד ולהבליט אותם, את היותם איתנו. טקס עם כוונה מאד יפה. תודה לכל מי שלקח חלק".
אלי בקסיס סגן ראש העיר סיכם: "זוהי הזדמנות מצוינת להעביר לכם רגשי הערכה וכבוד שאנו רוחשים לכם, על השנים הרבות שעוד נכונות לנו יחדיו, שתהיה לנו משמעות בחיים. שנדע לנצל את היכולות שלנו, המבוגרים, לחדש ולהתחדש, להכניס תכנים, להודות ולהוקיר את מה שיש, והרבה בריאות ושמחה".

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here