תרצה ריבק :לצד למידה עם צוות מיומן , מקצועי, אכפתי ומסור ישנו גם מערך תמיכה משמעותי. צילום: אלבום פרטי

הלמידה מרחוק התמיכה מקרוב

במכללה הטכנולוגית נוף הגליל לא ממתינים עוד להוראות סגירה ופתיחה של המכללה , בעקבות מגפת הקורונה. במכללה הצליחו לפתח מודל שיגרה יעיל ואפקטיבי , 'מודל האקורדיון' עם אקורדים של למידה בכל מצב, בכל מציאות. בימים בהם אין סגר לומדים במכללה על פי התו הסגול ואילו בימים בהם מתקיים הסגר מפעילים את מערך הלמידה מרחוק.  " את הרצף הלימודי על פי המערכת אנו חייבים להמשיך, אומרת מנכ"לית המכללה תרצה ריבק ומוסיפה: יש לנו צוות הוראה מיומן ומקצועי, הפועל לצד מערך תמיכה עוטף לסטודנטיות ולסטודנטים , זו הערובה להצלחה". בימים אלה נמשכת ההרשמה ללימודי הנדסאים  במגוון תחומים הנלמדים במכללה.

בזמן שאתם יושבים בסוכה, במבנה ארעי , מתחת לסכך , במכללה הטכנולוגית נוף גליל יושבים בבטחה במבנה שנבנה ע"י הנהלת המכללה והוא יצוק ובטוח, מבנה 'מודל האקורדיון' בו פועלת המכללה באופן רציף , ללא הפסקות בשל הסגר , ההחמרה או ההקלה בו. המוטו הוא , בימי סגר לומדים על פי המערכת בזום ואילו בימים בהם אין סגר מתקיימים הלימודים במכללה על פי התו הסגול.

כבר בגל הראשון של מגפת הקורונה הייתה המכללה הטכנולוגית נוף הגליל ערוכה למציאות החדשה המתהווה והייתה  מראשוני המכללות בישראל שפעלו בלמידה מרחוק באופן רציף , מקצועי ומשמעותי. גם בימים אלה מאות הסטודנטיות והסטודנטים להנדסה ילמדו בימים בהם יש סגר  בלמידה מרחוק בליווי מיטב המרצים ואנשי ההוראה. ואילו בימים בהם אין סגר תתקיים הלמידה במכללה על פי התו הסגול. לצד המענה הלימודי נערכו במכללה להעניק תמיכה לסטודנטיות וסטודנטים הנמצאים במציאות מאתגרת ומורכבת בשל מגפת הקורונה.

"את הרצף הלימודי אנו חייבים להמשיך, אומרת מנכ"לית המכללה תרצה ריבק ומוסיפה: יש לנו צוות הוראה מיומן ומקצועי, הפועל לצד מערך תמיכה עוטף לסטודנטיות ולסטודנטים , זו הערובה להצלחה. "

יצוין כי גם בימים אלה מתקיימת הרשמה למגוון לימודי הנדסאים , מקצועות הנדרשים בתעשייה.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here