החוש השמיני - שמשנה את חוקי המשחק
קרדיט : RASHA SPA

אם עד היום האמנתם כי הכאב, הנפשי או הפיזי הוא מנת חלקכם לנצח, דעו כי לא כך חייב להיות המצב! בין האופטלגין לקודאין לבין כדורים נוגדי חרדה או דיכאון, רבים מוצאים את עצמם נאבקים במשך שנים ארוכות עם כאבים והפרעות שונות בגוף ובנפש אשר מעכירות את יומם ומונעות מהם לחיות את החיים במלואם. וכעת, הודות לטיפול חדשני – "החוש השמיני", אנשים רבים מכל רחבי הארץ גילו כי חיים בריאים יותר ונטולי מכאובים אינם חייבים להיות פנטזיה שלא ניתן להשיג. המשיכו לקרוא וגלו עוד אודות השיטה ששינתה את פני הטיפול בכאבים. 

כולם מכירים את יתרונותיו של הספא, הוא מעניק לאנשים רבים את ההזדמנות לשכוח לכמה רגעים מהלחצים היומיומיים שלהם ולברוח לעולם שכולו טיפולים לשחרור הגוף והנפש. בין אם תבחרו בטיפול באבנים חמות, עיסויים מסוגים שונים או אפילו עיסוי/עטיפת שוקולד, הרי שניתן יהיה להרוויח המון מהם. וכעת, לצד הטיפולים המוכרים לנו היטב, נוכל למצוא גם טיפול ייחודי אשר מעניק לכל אדם את האפשרות לשחרר את הגוף והנפש ממכאובים שאינם מרפים. ספא רשא, מעמיד לרשותכם את אחד הטיפולים המיוחדים ביותר בעולם – "החוש השמיני". מטרתו פשוטה, שחרור של הנפש והגוף והשבת הכוחות הפנימיים הנחוצים להתמודדות היומיומית.

לאבחון חוויתי ומעצים בכף הרגל + שיחה אישית עם רשא לחצו כאן

מטפלים בחיבור שבין הגוף והנפש

בעוד רבים אולי עדיין מאמינים כי ישנה הפרדה בין הכאב הפיזי לנפשי, הרי שבספא רשא הבינו זה מכבר כי הראייה המחברת בין השניים תהיה זו אשר תספק את המענה לכאב המשולב. הקשר שבין הנפש והתגובה של הגוף ידוע עוד מימי עבר, ובהחלט הגיע הזמן שראייה זו תספק את המענה למצבור חוויות קשות אשר משפיעות על מצבו הבריאותי של האדם. בין אם מדובר על רגשות שליליים ודפוסי חשיבה והתנהגות אשר מעקבים את התקדמותו של האדם, הרי אלו יהיו בעלי השפעה רבה על יכולת ההתמודדות של הגוף עם מחלות ומכאובים שונים. ואכן, שיטת "החוש השמיני" נועדה לטפל במכלול השלם של הגוף והנפש וכך תסייע גם לכם להיפטר מן הכאב.

על מה מתבססת שיטת "החוש השמיני"?

שיטת "החוש השמיני" אשר בלעדית לספא רשא, מבוססת על ערוצי האנרגיה שקיימים בכל אדם אשר משקפים את מצבם הגופני והרגשי גם יחד. הערוצים הללו מושפעים מגורמים חיצוניים ופנימיים יחד, והייחודיות של השיטה באה לידי ביטוי באבחון הייחודי שמאפשר את איתור שורש הבעיה ביעילות הודות למגע בכף הרגל שיחשוף בלי מילים את המקור לבעיה ממנה סובל האדם. כך למעשה, בעזרת טיפול גם בהיבטים הנפשיים, ניתן יהיה לחזק את המצב הבריאותי. שחרור מחרדות ופחדים אשר נדמה כי תפסו בעלות על חייכם, יאפשר לכם לראות ולחוות את החיים בצורה שתמיד רציתם אך עד כה לא הצלחתם לאור עקבות שונות שהחזיקו אתכם באותו המקום.

השיטה שמשנה את חייהם של רבים

במידה ואתם עדיין חוששים בנוגע לתהליך ולהצלחתו, המשיכו לקרוא אודות מקרה של מטופלת במסגרתו של טיפול "החוש השמיני" בספא רשא:

"רוב האנשים היום סובלים מחרדות ופחדים, אשר לרוב משתנות מאדם לאדם ואופייניות לכל אדם בצורה מיוחדת. החרדות והפחדים הללו קשורים לרוב להתניות שונות אשר אותן אגר עוד בימי ילדותו וכעת הם נמצאים בתת המודע שלו ומונעים ממנו להתקדם.

לאחרונה טיפלתי באישה שלא יכלה להעביר את יומה מבלי שיצוצו חרדות, פחדים ומחשבות שליליות. הדרגות מנעו ממה לתפקד בחיי היומיום שלה ומנו ממנה לישון בלילות. היא סבלה מחששות ופחדים לגבי הבריאות שלה ושל האנשים שאוהבת. כל תסמין פשוט שייכה מיידית למחלות כרוניות שונות ותמיד דמיינה את המוות שלה או של אחד מבני המשפחה שלה. החרדות התמידיות הפכו לתחושות רעות קשות שהטרידו את מנוחתה בכל עת וגרמו לה ללחץ בלתי פוסק אשר יצר סימפטומים קשים של מצוקה, חולשה, עייפות, חום, קוצר נשימה, דופק מהיר וכו'.

לאחר סדרת טיפולים של 10 מפגשים, הצלחנו לשחרר אותה מן הפחדים והחרדות אשר הצטברו בתת המודע, ולהחליף את דפוסי החשיבה שרכשה מילדות בתור התניות, לדפוסי חשיבה חיובית אשר מסובבים על ידע ועובדות מציאותיות. וכיום, היא מרגישה מצוין והינה משוחררת מכל אותם דפוסי החשיבה וההתנהגות אשר עקבו אותה ומנעו ממנה במשך זמן כה רב להתמקד בחייה האמתיים. כל הסימפטומים נעלמו והיום לא רק היא מלאת אנרגיה, אלא גם לא חווה תסמינים פיזיולוגיים בריאותיים. דבר אשר מוכיח כי אותה החרדה ממנה סבלה במשך שנים ארוכות, היא זו שגרמה לה לחוות כאבים שלא היו אמיתיים."

יש פתרון לכאב!

גם אם היום שלכם מלא במשככי כאבים שנדמה ויעילותם פוחתת עם כל שימוש, הרי שבעזרת שיטת "החוש השמיני" תוכלו גם אתם להיפרד מהכאבים ולפנות אל חיים מאוזנים ובריאים יותר. הטיפול הייחודי הזה מוענק במסגרתו של ספא רשא ומתאים לכל אדם אשר מעוניין להיפרד מהכדורים ולרפא את הגוף והנפש בסדרה של מפגשים אינטימיים שישימו אתכם כמכלול במרכז. אל תתייאשו! גם למכאובים שלכם ניתן להתאים פתרון יעיל ואיכותי. פנו אל ספא רשא וצאו למסע אשר יפטור אתכם מהכאב ויחשוף אתכם לחיים בריאים וקלילים יותר.

עשו את הצעד הכיוון הנכון והיכנסו ללינק בכדי להתחיל את דרככם אל עבר מציאות בריאה ומאושרת יותר!

לייעוץ, בירורים ושאלות, מוזמנים להתקשר ל 052-854-6101

לפייסבוק שלנו כנסו —> https://www.facebook.com/%D7%A1%D7%A4%D7%90-%D7%A8%D7%A9%D7%90-Rasha-SPA-153036508380592/

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here