קרדיט צילום: אלבום פרטי

אורגד אדרי מעפולה הוא אחד מיוצרי התחפושות הגרנדיוזיות מאחוריהן מתחבאים סלבס בתכנית הריאליטי "הזמר במסכה" שכובשת את טבלאות רייטינג ואת לבבות הצופים. 

אין סלון אחד בישראל כיום שלא מכיר את תכנית הריאליטי המצליחה "הזמר במסכה". מדובר בתכנית שבה צוות שופטים אמור לזהות 14 דמויות של סלבס המתחבאים מאחורי תחפושות ענק. וכמו תמיד מאחורי הפקת הענק גם הפעם אפשר למצוא את הזווית העפולאית, והפעם בדמותו של אורגד אדרי, שנולד גדל והתחנך בעפולה ומשתייך לצוות שאחראי על היצירתיות הזאת וכוללת צוות של ארבעה סטודיו'ס הכוללים מעצבות תלבושות, תופרת, קונסטרוקציה ומנגנונים, פסלי חומרים רכים, ספוגים, פסלת קרטון, ייצור תלבושות איור ועוד. אורגד אחראי על מה שנקרא "נפח ספוגים" של התחפושות העומדות במרכזה של התכנית. 

אורגד, 28, התחנך בבית ספר אוהל מאיר, ומילדותו היה בולט כתלמיד מחונן דובר שלוש שפות, שהתעניין באומנות, צפרות ואדריכלות וכיאה לילד שנולד בערב חג הפורים תמיד תכנן תחפושות עבורו ועבור חבריו לכיתה. את התיכון סיים עם בגרות ריאלית מלאה שהובילה אותו לשירות משמעותי שהחל בגיבוש טיס, עבר ביחידה היוקרתית 8200 ושירות קבע שעסק בסייבר. 

אבל מיד עם השחרור שב לאהבה הגדולה שלו באמנות. הוא עבר לעיר הגדולה ושם החל לעסוק בתחום ולהתמקצע סביב נושא "המסכות" שהעסיק אותו ולקראת הפרויקט דאג לקרוא ספרות מקצועית ומתאמן עד למוצר המוגמר. אימו של אורגד, שושנה, סיפרה: "אנו מאוד גאים בו. מדובר בפרפקציוניסט בעבודה בכל תחום שעוסק ויוצר. יחד עם זאת אני מייחלת שיתחיל ללמוד בטכניון אבל הבנתי כבר שהמציאות מובילה תמיד לכיוון העדפת תחושת הלב אז אנחנו מאחלים לו תמיד בהצלחה בכל אשר יבחר". 

קרדיט צילום: אלבום פרטי
קרדיט צילום: אלבום פרטי

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here