נחנך המבנה החדש של מינהל החינוך
קרדיט צילום: עיריית עפולה

לאחר שנים בהן היה במבנה ישן ולא מונגש עבר מינהל החינוך של עיריית עפולה למבנה חדש ומונגש לטובת הציבור. ראש מינהל חינוך טינה ולדמן:

בשעה טובה נחנך לפני כשבוע המבנה החדש של מינהל החינוך של עיריית עפולה. כידוע, במשך שנים ארוכות פעל מינהל החינוך של העירייה במבנה הישן והלא מונגש של המועצה הדתית הסמוך לעירייה. למרות עלייה במודעות לנושא הנגישות בשנים האחרונות והפניות החוזרות ונשנות של גורמים שונים לעיריית עפולה ולמרות שהיה קיים תקציב מאושר לכך הנושא לא טופל ומשרדי המינהל נותרו במבנה הישן עד יום חמישי לפני כשבוע כאשר במקום התקיימה חנוכת המבנה שנמצא בבית ספר 'ברוש' לשעבר במרכז העיר.

נחנך המבנה החדש של מינהל החינוך
קרדיט צילום: עיריית עפולה

טקס החנוכה התקיים בהשתתפות ראש העיר אבי אלקבץ שקיבל את ההחלטה להעביר את מינהל החינוך למבנה החדש, סגניו חביב פרץ ושלמה מליחי, רב העיר שמואל דוד שבירך וקבע במקום מזוזה, מנכ"ל העירייה שלום שלמה, מנהלי אגפים ומחלקות ברשות, ראש מינהל חינוך טינה ולדמן ואנשי צוות המינהל, מנהלי ומנהלות בתי ספר ומכובדים נוספים.

ראש ינהל החינוך טינה ולדמן: "המקום החדש הוא מכובד ויפה וכל מי שנכנס לפה מגיע עם אנרגיות חיוביות יותר ואנחנו יכולים להעניק ולתת מענה טוב יותר".

ראש העיר אבי אלקבץ הוסיף: "למרות לוח הזמנים קצר הצלחנו לעמוד ביעד זה כיף להיכנס לבית חדש ואני בטוח שצוות המינהל ימשיך להעניק שירות מצוין לתושבים שלנו". ממינהל החינוך נמסר כי המבנה החדש יהיה נגיש ונוח לכלל התושבים והוא ירכז את כל שירותי החינוך העירוניים תחת קורת גג אחת שהיו מפוזרים במספר מבנים ברחבי העיר.

נחנך המבנה החדש של מינהל החינוך
קרדיט צילום: עיריית עפולה

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here