קרדיט: https://centhair.co.il/

כשאתם חופפים את השיער, האם אי פעם תהיתם לגבי החומרים מהם מיוצר השמפו שלכם? אנחנו מניחים שלא, ואם לא זה גם בסדר וזה טבעי, כי כך רובנו למעשה. יחד עם זאת, חשוב לדעת שברוב המוצרים הנמצאים בקטגוריית מוצרי שיער וביניהם שמפו, ישנם מלחים שעלולים להזיק לשיער שלכם, וגם לעור הקרקפת ולכן, מומלץ לעבור לחפוף את השיער עם שמפו ללא מלחים איכותי. שמפו מסוג זה הוא חלק מתכשירי קוסמטיקה טבעית איכותית וחשוב לדעת את העובדות על מוצרים אלו.

שמפו ללא מלחים – הנה מה שאתם צריכים לדעת

שמפו ללא מלחים מעניק לחות טבעית לשיערכם

שמירה על לחות השיער היא הכרחית ונדרשת כדי שלא יהיו לנו קצוות מפוצלים, שלא ייעלם הברק בשיער ושלא תחל נשירה. שמפו ללא מלחים מעניק לחות טבעית לשיער ללא ייבוש עם מלחים מיותרים כמו אלו הנמצאים בשמפו רגיל.

 שמפו בלי מלחים שומר על השמנים הטבעיים בשיערכם

שמפו ללא מלחים הוא שמפו השומר על השמנים הטבעיים היות ואין בו כמות מלחים הפוגעת בשיער ומייבשת אותו כמו בשמפו רגיל. מוצרי שיער רגילים המכילים מלחים מייבשים את בסיס השערה, בעוד שהשמפו ללא המלחים שומר על בריאותו, ועל מראה הברק הטבעי שלו.

שמפו ללא מלחים מונע גרד בקרקפת

בעוד שמוצרי שיער בעלי מלחים גורמים ליובש בעור הקרקפת, שמפו שאינו עם מלחים לא גורם לכך ובכך גם שומר על שיערכם, עורכם ובריאותכם.

מוצרי שיער שאינם עם מלחים שומרים על צבע שיערכם

בין אם צבע שיערכם טבעי ובין אם לא, כאשר המוצרים שאתם משתמשים בהם הינם ללא מלחים הם שומרים על חיי צבע השיער ועל אריכות ימיו. לא מעט מחקרים גילו שצבעי השיער מושפעים עמוקות מהמלחים הנמצאים במוצרי השיער השונים.

מוצרי השיער שאין בהם מלחים מתאימים לכל סוגי השיער

האם אתם בעלי שיער חלק? ארוך? קצר? מתולתל? יבש מדי? בלונדיני? כהה? כל אלו לא משנים, השמפו ללא המלחים מתאים לכל סוגי השיער האפשריים.

שמפו שאין בו מלחים לא יגרום לכם לדמוע

שוב נכנס לכם שמפו לעיניים בזמן מקלחת? הסירו דאגה מלבכם, עם שמפו שאין בו מלחים תוכלו בשמחה להכנס למקלחת ולהפסיק לדמוע.

מוצר שיער ללא מלחים מותאם לאלרגיים לסוגי מלחים

האמינו או לא, אך ישנם אנשים שיש להם אלרגיה למגוון של סוגי מלחים. שמפו שאין בו סוגים שונים של מלחים לא יגרום לשום אלרגיה או גירוי, וניתן יהיה להשתמש בו בבטחה יתרה.

חברת CENT HAIR נוסדה בשנת 2002 כרשת החנויות הראשונה בישראל המשווקת באופן ישיר לצרכן מוצרי טיפוח מקצועיים לשיער בריא, ולשמירת בריאותו של הלקוח. בסנטהייר מייחסים חשיבות רבה להתאמה אישית ונכונה של המוצר לסוג השיער, למצב השיער ולאקלים המשתנה. עובדי הרשת עוברים הכשרה מקצועית מקיפה על מנת שיוכלו לייעץ וללוות את הלקוחות באופן אישי ומקצועי ללא דופי. תוך כך, אנחנו מסייעים ללקוחות שלנו להתאים ולבחור את המוצרים הנכונים, הבריאים והאפקטיביים ביותר לשיער שלהם מתוך עיקרון החשיבות לבריאות הלקוח, ודאגה אישית להנאה מהמוצר בהתאמה אישית.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here