מגדל העמק בדרך להפוך ל
קרדיט צילום: דוברות עיריית מגדל העמק

מגדל העמק מקדמת בימים אלה את הפרויקט של "עיר חכמה" המשלב בתוכו טכנולוגיות מידע ותקשורת מתקדמות ומבקש לשדרג את איכות החיים ואיכות הסביבה לרווחת תושבי העיר.

בליגה של הגדולות: עיריית מגדל העמק ממשיכה למצב עצמה בשורה הראשונה של הערים בישראל בתחומים השונים והפעם קידום הפרויקט "עיר חכמה" שמתנהל בהצלחה רבה בערים רבות בעולם והוטמע עד כה בערים בודדות בישראל. הקונספט של הפרויקט יאפשר  לתושבי העיר ליהנות משירותים איכותיים ומתקדמים יותר של הרשות המקומית שכולל

בתוכו פרמטרים שונים כגון מערכת תאורה עירונית שתוחלף במערכת תאורה חכמה וחסכונית (תהליך שכבר החל באזורים שונים בעיר) הנשלטת מרחוק ומופעלת מאנרגיה סולארית, מערך מצלמות מתקדמות לזיהוי סיכונים, מזעור וונדליזם ואחוזי פשיעה, זיהוי ומניעה של הפרעות תנועה במטרה לעלות את רמת הביטחון לתושבים.

בנוסף, יוצבו חיישנים במאגרי האשפה שיעבירו התראה למוקד על צורך בפינוי אשפה בזמן אמת. כמו כן, עם סיום הקמת מערך ניו מדיה עירוני הכולל אתר אינטרנט חדש ונגיש שהושק לאחרונה, ניוזלטר עירוני, עמודי רשתות חברתיות ודיוור דיגיטלי ישיר לתושבים, תתאפשר גלישה ברשת אינטרנט באזורים שונים ברחבי העיר באופן חופשי וללא עלות. יש לציין כי הפרויקט משלב בתוכו טכנולוגיות מידע ותקשורת מתקדמות תוך כדי הענקת פתרונות וניהול יעיל וחסכוני של נכסי העיר ועשוי להביא להטבות במיסי הארנונה שצפויים לרדת.

מגדל העמק בדרך להפוך ל"עיר חכמה"
קרדיט צילום: דוברות עיריית מגדל העמק

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here