נפרדים מההורים: קייטנה לילדי העובדים ולילדי המועדונית ממגדל העמק, KLA ישראל
קרדיט: צילום יח"צ

אחרי 3 שנים מוצלחות – על הקייטנה של חברת  KLA ממגדל העמק אף ילד כבר לא מוכן לוותר. הקייטנה נותנת מענה לילדים מגן חובה ועד כיתה ח', אבל לא רק. גם ילדי העובדים הבוגרים יותר מוזמנים להשתלב כעוזרי מדריך בתשלום, בתנאי שהם מחזיקים בתעודת מדריך.

מעל  180 ילדים משתתפים השנה בקייטנה של KLA  והם מחולקים לשתי שכבות גיל: צעירים בגילאי 5 – 8 ובוגרים בגילאי 9 – 11. כלל הילדים מגיעים בבוקר עם הוריהם לעבודה, בהסעות של KLA או עצמאית, מתכנסים לארוחת בוקר מזינה בחדר האוכל, פוגשים את המדריכים ומשם עולים על האוטובוס ליום של כייף והרפתקאות חדשות. השכבה הצעירה מבלה בשבוע הקייטנה במקומות כמו שביל התפוזים, מתחם הדב הלבן, קרקס חקלאי וגם נהנית מיצירות בחול, מופע תאטרון ועוד. השכבה הבוגרת מגיעה עד הספארי ברמת גן, פארק אקסטרים נינג'ה בעמק חפר, אקווה פארק ועוד. לקראת השעה 16:00 שבים האוטובוסים למשרדי KLA לקינוח צונן בחדר האוכל וב- 16:30 ההורים באים לאסוף אותם. על ההפקה אחראית חברת חוויה, עימה צועדת KLA כבר מספר שנים, בכל הפקות הענק.

"זה לא טריוויאלי להרים קייטנה כזאת. התהליך כרוך באישור של משרד החינוך, גיבוש צוות הדרכה עם תעודת הוראה, קבלת אישורי הורים, הצהרות בריאות ובניית תיק ניהול קייטנה מסודר. מדובר בעבודה די מורכבת ומרובת אחריות, לכל הדעות. אבל חשוב לנו להשקיע בעובדים שלנו ובבני משפחותיהם ואנחנו עושים את כל המאמצים הנדרשים" אומרת ויקי פלטניק, מנהלת משאבי אנוש ב- KLA.

"הערך המוסף שלנו גדול שבעתיים" מוסיפה פלטניק, "שכן מזה שנתיים משתתפים בקייטנה גם 12 ילדים, מכיתות א' עד ו', ממועדונית במגדל העמק. הילדים מגיעים לקייטנה של KLA בליווי המדריכים שלהם, ומשתלבים בכל הפעילויות, ללא עלות כמובן. הערך לכל הילדים, האורחים וילדי העובדים שלנו – הוא עצום."

נפרדים מההורים: קייטנה לילדי העובדים ולילדי המועדונית ממגדל העמק, KLA ישראל
קרדיט: צילום יח"צ

 

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here